Privatumo taisyklės

Prieš naudodamiesi mūsų paslaugomis ir produktais, prašome perskaityti ir susipažinti su UAB Spaudos spektras privatumo politika.

Asmeninė informacija

Pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje, Jūs pateikiate savo asmeninę informaciją – el. paštą, vardą, pavardę, adresą, įmonės pavadinimą ir kt.

Kai perkate produktą mūsų internetinėje parduotuvėje, mes taip pat automatiškai gauname jūsų kompiuterio IP adresą ir slapukus (cookies), kuris suteikia mums informacijos apie jūsų naudojamą naršyklę bei operacinę sistemą.

Popieriausdrozles.lt naudoja SSL sertifikatą, kuris užšifruoja visą jūsų asmeninę informaciją, todėl Jūsų duomenys yra saugūs.

Sutikimas

Savo asmeninę informaciją pateikiate paslaugos ar prekės pirkimo metu bei susisiekus su mumis el. paštu info@popieriausdrozles.lt. Pateiktą informaciją mes naudosime tik susisiekimui su pirkėju: informuoti apie produktus, konsultacijoms, taip pat užsakomų paslaugų įvykdymui užtikrinti.

Asmeninių duomenų atskleidimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra užfiksuojami ir atskleidžiami tik su pažeidimu susijusiais atvejais ir tik atitinkamiems valstybės pareigūnams arba institucijoms.

Trečiųjų šalių paslaugos

Trečiųjų šalių paslaugų tiekėjai (Paysera), kuriais mes naudojamės, rinks ir naudos jūsų asmeninę informaciją, kuri leis vykdyti jų teikiamas paslaugas. Kai paspaudžiate ant trečiųjų paslaugų tiekėjų nuorodų mūsų internetinėje parduotuvėje, jie gali nukreipti jus iš mūsų svetainės. Mes nesame atsakingi už jų privatumo politiką bei taisykles.

Privatumo politikos pakeitimai

Mes pasiliekame sau teisę keisti privatumo taisykles, tad vartotojams rekomenduojama reguliariai domėtis privatumo politika šioje svetainėje.

Klausimai ir kontaktinė informacija

Jeigu turite kokių nors klausimų arba jeigu norėtumėte gauti priėjimą prie savo asmeninės informacijos, pataisyti, keisti ar ištrinti ją, prašome susisiekti su mumis.